2 věci, které zkusit, když ztratíte motivaci

2 věci které zkusit když ztratíte motivaci

Ahoj,

dnešní díl projektu Plníme si sny s Jindrovkou jsem zaměřila na ztrátu motivace. Řeknu vám 2 tipy, které zkusit, abyste se dostali zpátky do hry a vy si stáhněte denní, týdenní, nebo měsíční plán zde, abyste si naplánovali, to co budete dělat, abyste zůstali neustále motivovaní.

Nikdo z nás nemá na začátku cesty ke splnění snu všechny odpovědi na všechny otázky, na to, jak to udělat, ale i s malou představou o tom, co pro naše sny můžeme udělat se můžeme dostat daleko a je jen na nás, abychom našli způsoby, které nám k tomu pomohou.

Kolem nás je spousta informací a lidí, kteří dělají skvělé věci, tak je jednoduché se začít najednou cítit méněcenní, s pocitem, že na to nemáme a najednou je naše motivace fuč… ale… dá se s tím něco dělat. Mrkněte na video :-)

 

Zjistila jsem, že když myslím pozitivně, tak jsem mnohem produktivnější a dělám tak ve všem větší pokrok. Každý jsme někdy nahoře a někdy dole, a je naprosto normální se cítit někdy na dně, ale nenechte se těmito emocemi ovládat. Tyto emoce nás provází pak celý den a ovlivňují naše rozhodnutí.

Tedy zaměřte se na své myšlenky, udělejte si plán své hry a jděte si za svými sny :-)

Vaše Kateřina

 

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, tanečnice, herečka, lektorka zpěvu a porodní asistentka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.