Ahoj,

dneska mám na vás otázku :-) Kdybyste měli popsat v jedné krátké větě, nebo i v několika větách, proč děláte, to co děláte, byli byste schopní odpovědět? Pokud ano, tak je to skvělé a budu moc ráda, když mi napíšete v komentáři, co je vaše proč, moc ráda bych si to přečetla! :-)

Ale ne každý si je zcela jistý tím, co je jeho PROČ. Spousta lidí má jen malou představu o tom, co je jejich proč a svůj obrázek o tom mají zamlžený, nejsou si jistí a nebo zkrátka neví… Pokud jste taky jedním z těchto lidí, tak se podívejte na dnešní video :-)

 

Když je vám totiž naprosto jasné, co je vaše proč, tak vám to pomůže v budování vaší cesty k vašim snům a rychleji si tak plníte své cíle…

Když vám řeknu, co je moje PROČ pro projekt plníme si sny s Jindrovkou, tak má odpověď bude znít takto: Chci pomoct spoustu lidem na jejich cestě k úspěchu, ať už jsou to zpěváci, nebo lidé kteří jen hledají inspiraci pro svůj každodenní život. Baví mě vytvářet materiály v PDF a točit videa, baví mě lidi inspirovat a motivovat na jejich cestě. Ráda se učím vytvářet grafiku a učit se dělat videa…. atd… Tohle všechno je moje PROČ.

Vím naprosto přesně proč tento projekt dělám, a to mě žene kupředu, abych točila a psala články každý týden.

Stáhněte si PDF zdarma a zjistěte, co je vaše PROČ :-)

Co je tvoje proč foto

Stahujte  zde :-)

 

Mějte se hezky a za týden se na vás budu opět těšit s dalším videem… Zatím mě můžete přijít pozdravit na facebook nebo na instagram :-)

Vaše Kateřina

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, tanečnice, herečka, lektorka zpěvu a porodní asistentka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.