Jak se nesrovnávat s ostatními

Jak se nesrovnávat s ostatními

Ahoj,

taky vám přijde strašně jednoduché se srovnávat s ostatními lidmi a říkáte si třeba: „Ona je tak úžasná, má skvělou techniku a zazpívá jakoukoliv písničku, já se nikdy nedostanu tam, co je ona, můj hlas je hrozný….“ A pak se dostanete do stádia, kdy si myslíte, že na to nemáte a že to nezvládnete, že nejste tak dobří a tím se dostanete do začarovaného kruhu, ze kterého se nemůžete dostat? Pokud tohleto znáte, tak to nejste sami…

My všichni jdeme k našemu cíli naší vlastní osobitou cestou, takže opravdu nemůžeme ani úplně srovnávat sami sebe s ostatními, protože každý z nás se dostane ke svému cíli za trošku jiných okolností a jiným způsobem.
Všem nám začíná cesta k cíli na začátku a většinou je to začátek plný neznáma a nejistoty, ale mám pro vás tip, co dělat místo srovnávání se s ostatními.
ZAMĚŘTE SE NA TO, ABYSTE BYLI TĚMI NEJLEPŠÍMI, TAM KDE JSTE PRÁVĚ TEĎ
Pokud se někdy přistihnete, že se zase cítíte na prd, protože jste zase vpadli do začarovaného kruhu, kdy se srovnáváte s někým jiným, tak jen udělejte krok zpět. Připomeňte si, že je potřeba se zaměřit na to, abyste byli těmi nejlepšími tam, kde jste právě teď, s tím, co právě teď máte a umíte.
Jste jedineční a nemůžete se srovnávat s někým jiným… Jste na vaší vlastní cestě, tak si prošlapávejte svou Vlastní cestu a nekopírujte kroky někoho jiného.

Člověk se může naučit cokoliv chce, když má odhodlání, píli a dostatek trpělivosti. V životě nepřichází věci hned po lusknutí prstu, tedy ani zpívat, ani tancovat ani cokoliv jiného se člověk nenaučí ihned. Pracujte na sobě ať už děláte cokoliv, a prosím nesrovnávejte se s ostatními :-)

Vaše Kateřina

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, tanečnice, herečka, lektorka zpěvu a porodní asistentka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.