Moje narozeniny + Video-série: Plníme si sny s Jindrovkou

Plníme si sny s Jindrovkou

Plníme si sny s Jindrovkou

Ahoj,

dnes jsem oslavila své 28. narozeniny :-)  Děkuji všem za krásná přání a ráda bych Vám dnes představila svůj nový projekt: Plníme si sny s Jindrovkou :-)

Mě se v životě splnilo již několik velkých snů… Zpívala jsem hlavní roli v muzikálu Mistr Jazzu, nazpívala jsem malou mořskou vílu do baletní inscenace Národního divadla „Malá mořská víla“, vzala jsem si skvělého muže, procestovala jsem spoustu zemí světa a aktuálně jsem nazpívala roli Krásku ve filmu Kráska a zvíře :-)

Věřím, že splnit si své sny může naprosto každý, když bude na sobě pracovat, bude mít trpělivost a vloží do toho svůj volný čas… Podívejte se na video :-)

 

V neděli 12.3. začínám svou video-sérii: „Plníme si sny s Jindrovkou“, ve které vám každou neděli budu dávat tipy a úkoly, budete mít ode mě také různé materiály k vytištění v PDF, abyste si mohli sledovat svůj progres, a taky pro vás budu mít spoustu bonusů.

Odebírejte mě na youtube zde, aby vám neuniklo žádné video a mohli jste se tak postupně za mé pomoci přibližovat ke svému vysněnému cíli :-)

Těším se na vás v neděli u dalšího videa.

Vaše Kateřina :-)

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, tanečnice, herečka, lektorka zpěvu a porodní asistentka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.