Proč fungují checklisty + plán na další měsíc

Ahoj,

přeji vám krásnou poslední červencovou neděli :-)

Dneska mám pro vás video o checklistech, neboli seznamech nejrůznějších věcí a činností, a taky budeme společně plánovat kroky na další měsíc, abyste zvládli všechno, co chcete, a abyste se posunuli blíž k vašemu snu.

Checklisty mají hooodně široké využití, nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Já osobně používám checklisty téměř denně. Pomáhají mi zůstat zaměřená na věci, které potřebuji ve dne/týdnu/měsíci udělat, a abych se nerozptylovala zbytečnostmi… Nesmírně mi ulehčují život, protože si nemusím pamatovat všechny kroky k určité činnosti, protože mám ty kroky sepsané, a vždy si odškrtávám za pochodu položky z mého checklistu… A hlavně mě checklisty motivují k další práci, protože když si něco z mého seznamu věcí odškrtnu, že jsem udělala, tak mám radost a jdu se tak lépe vrhnout na další věci :-)

Podívejte se na dnešní video o tom, proč fungují checklisty, a protože nám brzy začne další měsíc, tak si stáhněte plán na měsíc v PDF zdarma, abyste se motivovali do práce a „vytřískali“ jste tak co nejvíc ze svého času.

Teď si stáhněte:

  • PDFko  – průvodce a plán na následující měsíc

Stahujte  zde :-)

A teď už jen vzhůru do AKCE! Přeji vám krásný srpen :-)

Kateřina

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, tanečnice, herečka, lektorka zpěvu a porodní asistentka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.