Broadwayské muzikály – New York

V únoru jsem jela do New Yorku na Broadway navštívit 3 muzikály – Wicked, Phantom of the opera a Bad Cinderella :-)

Wicked

V muzikálu Wicked / Čarodějka jsem hrála v Čechách, tak je jasné, že jsem ho chtěla vidět i v New Yorku. Když jsem tento muzikál viděla poprvé v roce 2011 na West Endu v Londýně, tak jsem si ho úplně zamilovala a jelikož jsem v muzikálu Wicked / Čarodějka hrála v Čechách, tak je jasné, že jsem ho chtěla vidět i v New Yorku :-) A jaká to byla nádhera… naprosto dokonalé herectví, zpěvy, zvuk… Byla jsem úplně unešená, jak se toto dílo dá ještě posunout o další level.

Phantom of the opera

Ve Fantomovi ještě dosud hraje můj Lukášek, takže tento muzikál byla taky nutnost vidět :-) Je to taková muzikálová klasika, která nikdy nezklame a člověk odchází melodiemi pohlazen po duši.

Bad Cinderella

Byli jsme na úplně prvním uvedení (first preview) muzikálu Bad Cinderella od skladatele Andrew Lloyd Webbera a měli jsme to štěstí, že jsme ho tam i potkali a byli jsme s ním v těsné blízkosti. Muzikál je také moc pěkný, je moderní, má chytlavé melodie, krásné kostýmy a choreografie :-)

Musím říct, že muzikály na Broadway jsou ještě o kousek lepší než v Londýně na West Endu. Neumím to úplně popsat slovy, ale v New Yorku je to prostě všechno víc přesnější, má to spád a zvukově teda naprosto vychytané! O tak skvělém zvuku si můžeme v českých muzikálech nechat jenom zdát :-D

Úplně jsem se tam namlsala a nejraději bych jela hned znovu :-)

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, herečka, dabérka, lektorka zpěvu a fitness trenérka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů