Jak jsem si splnila další sen :-)

Ahoj,

moc ráda bych se s vámi podělila o svou radost, protože jsem si splnila další svůj sen! :-)

Miluju tvoření a učení se, a tak jsem pro svoje klientky v mé poradně Midwife vytvořila Maminkovský diář a Miminkovský deníček :-)

Už dlouho jsem snila o tom, že vytvořím nějaký fyzický produkt a tak jsem se rozhodla, že to udělám… A jelikož si z 99% všechno pro svůj byznys tvořím sama, přes web, design, fotky, texty atd, tak jsem se musela naučit i s novými programy, abych byla schopná „předat“ diář a deníček do tiskárny ve správných formátech a se správným značením pro tisk… A tak začal můj maraton učení se s Indesignem a Ilustrátorem, jak vysázet diář, jak nastavit spady a ořezové značky a spoooustu dalšího – stálo mě to moře hodin sledováním všelijakých tutoriálů a googlování, rozčilování, radování, zjišťování, pracování celé noci až třeba do 9 do rána, ale nakonec se mi to povedlo. Zvládla jsem všechny překážky a ač se to na začátku zdálo jako téměř nereálné, že bych to mohla zvládnout úplně sama, tak jsem to zvládla. Jediné, co jsem si nechala „vyrobit“ byla ilustrace na obálku… Která je nádherná a já za to moc děkuji  ilustrátorce Petře Slamkové ze Slovenska :-)

Tímto článkem bych vám zase ráda ukázala, že je opravdu možné si plnit sny… Stačí se nebát práce, toho, že to nebude hned, že to bude stát čas a úsilí, ale TEN VÝSLEDEK!!! Ten stojí za to! :-)

A když jsem poprvé držela v rukou svoje výrobky… to byl nezapomenutelný pocit k nezaplacení :-)

 

Ať už si tedy přejete cokoliv, nevzdávejte se! A jděte si za svými sny! :-)

Vaše Kateřina

 

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, herečka, dabérka, lektorka zpěvu a fitness trenérka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů