Vánoce, koledy a pohádka

Vánoce jsou mým nejoblíbenějším obdobím v roce :-) Nejen, že se schází celá rodina, jí se dobré jídlo, dávají se a dostávají se dárky, ale je to pro mě zejména období, kdy nepracuji a můžu se chvíli věnovat i sama sobě.

Období před Vánocemi mám, asi jako většina lidí, velmi hektické, v tomto roce to tedy bylo až extrémně hektické. Ale bylo to vlastně moc krásné, protože jsem měla možnost pracovat a zpívat ve dvou filmech pro Disney. A to byla pro mě velká výzva a radost :-) Jeden z těch filmů je Muppetí Vánoční Koleda, kterou budou dávat 25.12. v televizi na HBO2. Moc mě bavilo zpívat a nahrávat vánoční písničky pro tento film, měnit hlasy a bláznit… to mě asi nepřestane nikdy bavit :-)

Vánoční písně mi často navozují klidnou a moc příjemnou náladu, proto ráda zpívám i na různých vánočních koncertech. S dětmi, které učím zpívat, jsem si zpívala vánoční písně a koledy vlastně už od října, kdy jsme se začínali pomalu připravovat na prosincový koncert, takže vánoční období u mě trvá v podstatě 3 měsíce… Koncert budeme mít už zítra a já se moc těším na tu vánočně „voňavou“ atmosféru se svými skvělými žáky a jejich rodinami :-)

Přijďte za námi do Jamm clubu zítra – 20.12. v 17:00!

Těšíme se na vás! :-)

Kateřina Jindrová Zítková
Kateřina Jindrová Zítková - zpěvačka, herečka, dabérka, lektorka zpěvu a fitness trenérka

Spoj se se mnou na sociálních sítích

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů